yildizlarin-altinda-konusuAras, Haziran’ın inanılmaz imkansız aşk öyküsünü ele alacak Yıldızların Altında enfes konusula yeni sezona hazırlanmaktadır. Öncelikle daha önceden görmediğiniz tarzda yazılan hikayesine uzun zamanlar, emekler harcandığını belirtmeliyiz. İki yıl gibi süreçten geçen senaryosu sonunda derlenerek, toplanarak Süreç Film’in, yeni dizisine konu almıştır.

Yıldızların Altında Aras Karakterinin Hikayesi

Öncelikle Aras’dan, bashetmek istiyoruz. Kendisi yakışıklı, ülke çapında herkes tarafından sevilerek özellikle genç kızların rüyalarını süsleyen ünlü şarkıcıdır. Her sahnesinde devleşerek yeniden kendini sevdirebilme gibi özel yeteneği vardır. Şuan işine olduğu konstreden dolayı özel hayatına pek zaman harcayamamaktadır. Ailesi de onun gibi müziğe kendilerini adamıştır. Yalnız annesi, babası arasında bitmeyen çatışmadan olumsuz etkilenmektedir.

Yıldızların Altında Haziran Karakterinin Hikayesi

Diğer Yıldızların Altında Dizisi ana karakteri Aras’ın, hayranı Haziran, karakteri vardır. Platonik aşkla bağlandığı Aras’la, asla aralarında birşey geçmeyeceğini bilse de onu sevmekten vazgeçememektedir. Harika sese sahiptir, sadece onu eğitecek, yönlendirecek kimse olmadığından bunun farkında değildir. Bir gün Aras, ile bir şekilde aynı sahneye çıkarak becerilerini herkese gösterebilecektir. Bunu fark eden Aras’ın, annesi Zeynep, Haziran’ı, ünlü yapmak için elinden gelen çabayı gösterecektir.

Yıldızların Altında izle konusu böyle gelişecektir. Aras, babası Fikret, annesi Zeynep arasında ise büyük savaşı da ayrıca ele alacaktır. Bakalım aşıklarımız birbirlerine nasıl kavuşacaklar.

 Siz de Yıldızların Altında konusunu beğendiniz mi?

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK