Haziran karakteri, gözünden Yıldızların Altında macerasını onunla tadacağız. Özge Gürel’in, canlandıracağı sıradan bir kız gibi görünse de içinde yatan keşfedilmeyi bekleyen büyük cevher yatmaktadır. Onun tek zaafı Aras’tır. Ülkenin yıldızı haline gelmiş, şarkılarıyla kendini kaybeden Haziran’ın, büyük hayali sadece onu sevmesini istemesidir. Asla gerçekleşmeyeceğini düşünse de günün birinde onunla sahneyi dahi paylaşarak, kendi cevherinde keşfedilmesine neden olacaktır. Belki rüyasında dahi görse asla inanmazdı. Aras’la, paylaştıkları sahne de düet yapacaklardır. Zeynep’in, ilgisini kazanan Haziran’ı, eğitmeye karar verir, içinde ki yıldızı çıkartması için akıl hocalığı yapacaktır. Yıldızların Altında izle Haziran’ın, bütün hayatı değişmeye başlayacaktır.

Yıldızların Altında Özge Gürel Kimdir?

Birden bire yıldızı parlamıştı. Kiraz mevsiminden hatırladığımız karakteriyle milyonların kalbinde yer edinmiş, büyük hayran kitlesine sahip olmuştur. Günümüze kadar en iyi çıkış yapacak oyuncular arasında şüphesiz en önlerde gösterilmektedir. Yeniden ekranlara geleceği Süreç Film’e, anlaştığı Yıldızların Altında projesinde ününe ün katacaktır. 5 Şubat 1987, yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Oyunculuk dersleri alarak hayalini gerçekleştirmeyi başarmıştır.

Yıldızların Altında Haziran Karakteri Özge Gürel Fotoğrafları

yildizlarin-altinda-ozge-gurel-fotograflari-1 yildizlarin-altinda-ozge-gurel-fotograflari-2 yildizlarin-altinda-ozge-gurel-fotograflari-3 yildizlarin-altinda-ozge-gurel-fotograflari-4

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK