yildizlarin-altinda-karakterlerinin-hikayesi

Yıldızların Altında Ana Karakterleri Aras, Haziran olacaktır. Aras, zengin, sanatçı aile tarafından yetiştirilmiştir. Haliyle hayatı biraz daha kolay, ailesi gibi şarkıcı olmaya karar vererek onu eğiterek, büyütmüşler ülkenin en sevilen starlarından birisi yapmayı başarmışlardır. Fikret, oğlunu yetiştirerek bir numaralı haline getirmiştir. Asla rakip olabilecek birisine dahi katlanamamaktadır. Zeynep, Aras’ın, annesi ise yıllar önce kaybolmuş, Aras’ın, karşısına çıkmaya cesaret bulamamıştır. Onun kalbini kazanmak için mücadele etmeye de söz vermiştir.

Haziran’ın Karakteri Hikayesi

Haziran, normal hayat süren orta dereceli ailenin kızıdır. Onun tek arzusu Aras’dır, Ünlü şarkıcıya istemeden aşık olmuş, giderek artmakta olan şiddetli aşkına engel olamamaktadır. Platonik yaşamasına rağmen içinde Aras’a, dair hisleri onun tutunmasına neden olmaktadır. Bir gün yine konserine gittiğinde onun için inanılmaz bir olay gerçekleşecektir. İkili aynı sahneyi paylaşacaklar, düet yapacaklardır. Herkesi etkileyen Haziran, sesiyle Aras’ı bile etkilemiştir. Bunu uzaktan izleyen Zeynep, bir karar alarak bu kızı yetiştirmeye ve iyi sanatçı yapmaya karar verecektir. Yalnız oğluna rakip istemeyen Fikret, buna engel olmak için çabalayacaktır. Bunda eski büyük aşkın kıvılcım almasına, sürükleyici bir hikayenin ortasında kendimizi bulacağız demek oluyor.

Konusu Beğenildi!

Seyirciyi heyecanlandıran konusu sosyal medya üzerinden epey ilgi görerek beğenilmiştir. Yıldızların AltındaDizisi, ilk fragmanı yakın zamanda yayınlanılması beklenilmektedir.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK