Yıldızların Altında starları Berk Cankat, Özge Gürel’in, fenomen karakterleri olacağını tahmin ettiğimiz Aras, Haziran’la Ekim sizlerin karşısında sınav vereceklerdir. Deneyimli, artık başrol oyuncusu tanımına uyduğunu düşündüğümüz çiftimiz hayranları tarafından epey beğenildiğini sosyal medya üzerinden yorumlarınızı analiz ederek sonuça vardır. Seyirci özellikle artık sempatik isimlere daha fazla ilgi gösterdiğini, yakışan oyuncularımızın da tatlılıkları, sempatiklerinin ön planda olduğunun farkındayız.

yildizlarin-altinda-cifti-yakisiyor-mu
Yıldızların Altında Dizisi izle takip edenlerine sormak istiyoruz sizce yılın en iyi çiftine oyuncularımız gösterebile bilir mi? Görsellik olarak ikisi de mükemmel uyum sergilemektedir. Tek korktuğumuz Gürel’in, üstüne oturan Öykü, karakterinin ön planda olabileceğidir. Hala akıllarımızda o karakterle kalması onun büyük başarısını gösterse de yeni projesi büyük risk taşımaktadır. Gürel, eğer yeni karakterine oturmayı başararak Öykü, kimliğini artık atabilirse oyunculuk sektöründe baya yükselişe geçeceğine inanmaktayız.

Yorumlarınızı aşağıdan bekliyor olacağız. Yıldızların Altında izle isimleri hakkında düşüncelerinizi paylaşmanızı dilemekteyiz. Onları yakıştırıyorsanız mutlaka desteklerinizi esirgemeyiniz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK