Sektörün Deneyimli oyuncusu Canan Ergüder, Yıldızların Altında izle Zeynep, karakteriyle karşımıza çıkacaktır. Dizinin kilit karakterini canlandırdığını öncelikle vurgulamamız gerekiyor. Konumuzun giriş bölümünde sadece normal hayatlarını yaşayan çiftimizi tanıyacağız. Hayatlarını değiştiren ise Zeynep’in, vereceği kararlar, çabası gösterecektir. Onun hayatı aslında biraz evlat özlemiyle geçmektedir. Aras, annesi olup babası Fikret’le, ayrıldıklarının ardından mahrum kalmıştır. Tamamen iş hayatına odaklanan Aras’ın, aklına ise babasından başkası giremez olmuştur. Zeynep, oğlunun başarısını uzaktan izlerken onun sahnesinde yer alan sıradan kız olan Haziran‘ı, ünlü yapmaya başlayarak oğlu ve eski kocasıyla karşılaşacak, yeniden Aras, hayatında yer almak için mücadele edişini ele alacaktır.

Yıldızların Altında Canan Ergüder, Kimdir?

15 Temmuz, 1977 yılında İstanbul’da, dünyaya gelmiştir. Üsküdar lisesini tamamladığnın ardından ideali olan oyunculuğa yönelerek eğitim süreçini lisans derecesiyle yabancı ülkelerde tamamlamıştır. Geleceği için büyük birikimi gençlik yıllarında yaptığını görmekteyiz. Başarılı oyuncumuz her projesinde kendi farkını ortaya koymayı başarmıştır. Güçlü duruşu, güzelliyle herkesin gönlünde farklı yere sahiptir.

Yıldızların Altında Oyuncusu Canan Ergüder, Fotoğrafları

yildizlarin-ailtinda-oyuncusu-canan-erguder-2 yildizlarin-altinda-oyuncusu-canan-erguder-1 yildizlarin-altinda-oyuncusu-canan-erguder-3 yildizlarin-altinda-oyuncusu-canan-erguder-4

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK